Ana sayfa Mimarlık Mimari Program Kampanyası-EliteCAD AR

Mimari Program Kampanyası-EliteCAD AR

53
0
PAYLAŞ

Mimari Program Kampanyası EliteCAD AR


Mimari Program Kampanyası -EliteCAD AR yazılımı için 2017 yılı sonuna kadar geçerlidir.

Sitemiz her ne kadar mühendislik ağırlıklı olsa da, Mühendisliğin başında da Mimarlığın olduğunu unutmamak gerekir. Mühendisliğin olduğu hemen her yerde Mimarlık ta vardır.

Bu sebeple sitemizde Mimarlık ve Mimari ile ilgili haberlerde yer vermeye çalışacagız

 

GENEL BAKIŞ

EliteCAD AR iç mimarlar, şehir plancıları, mimarlar için limitsiz(ful sürüm) ve profesyonel bir 3D planlama programıdır. EliteCAD AR versiyonu ile birkaç binayı aynı anda planlama olanağı sağlar. Duvarlar, tavanlar, pencereler, çatıları, merdivenler, profesyonel render alma, grafik miktarının ölçülmesi, yaygın ara yüzü ve kütüphaneleri gibi bütün mimari fonksiyonlar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bu ful sürüm program ayrıca serbest 3D objeleri ve serbest form yüzeyleri tanımlamanıza olanak sağlar.

BIM (3D CAD Model)’i 3D CAD yazılımı olan EliteCAD AR ve EliteCADARS’e yönelik uygulamalı olarak geliştirebilirsiniz. Detaylı parametrik özelliği ile kullanıcı desteklenir. Entegre edilmiş Render özelliğini kullanarak, “BIM” gerçekçi foto görünümü elde edilir, kesitler görünmeler ve 2d planlar ilgili planlama durumunda tarif edilir.Grafiksel odaklı miktar ölçme ayrıntılı boyut değerlerini sağlar, bu iki yünlü yolu veri tabanı ve model üzerinde gösterir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here