Ana sayfa Çelik Birleşim Hesapları CivilFEM Mühendislik Programı Akademik Üyelik Kampanyası

CivilFEM Mühendislik Programı Akademik Üyelik Kampanyası

69
0
PAYLAŞ

CivilFEM Mühendislik Programı Akademik Üyelik Kampanyası-“2018 yılı sonuna Kadar”


CivilFEM Mühendislik Programı Üniversiteler için 2018 yılının sonuna kadar geçerli olmak üzere bir kampanya düzenlemiştir. Bu kampanya Tüm üniversiteler için geçerlidir.

Program Hakkında Kısa Bilgi

CivilFEM MSC Software ile endüstri lideri sonlu elemanlar çözücüsü Marc tarafından desteklenmektedir.

 CivilFEM  İnşaat mühendisleri tarafından inşaat mühendisleri için tasarlanmış kolay kullanımlı grafik kullanıcı arayüzlü bir programdır. Program bu arayüz ile birleştiğinde büyük ticari binalar, köprüler, tüneller, nükleer santraller ve diğer yapıların gelişmiş sistem düzeyinde yapısal simülasyonları sağlar.

CivilFEM’ in anahtar sağlayan kabiliyetleri yerleşik olarak uluslararası betonarme ve çelik yapı standartları, hem de diğer inşaat mühendisliği standartlarına göre tasarım doğrulamalarını içerir. Yük sırası geçmişi, sismik analiz için otomatik davranış spektrumları ve doğrusal olmayan tanım alanınında analiz gibi belirli mühendislik yapısal analiz çıktıları tam olarak desteklenmektedir. Model oluşturma malzemeler ve sıcak haddelenmiş yapısal çelik kesitler kütüphanesinin CivilFEM 2016 dahil olması nedeniyle son derece verimlidir.Tüm malzeme özellikleri zamana bağlı olan ve gerçek gerilme-deformasyon diyagramları ve gelişmiş doğrusal olmayan davranışın tanımına imkan verdiklerinden son derece hassas çözümler mümkündür.

Bazı özellikler şu anda geliştirilmektedir. Ek kabiliyetleri gelecekteki ürün sürümleri yakında olacaktır.

Daha fazla ayrıntı için yerel distribütör(3epromimarlik.co), (statikprogramlar.com) veya Firma Ana merkezi  INGECIBER ile irtibata geçiniz.

Fiyatlar

CivilFEM “SUBSCRIPTION” niteliğinde yani programı süreli kullanma olarak bu kampanyayı yapmaktadır.

***Yıllık Kiralama Ücreti 185 Euro+KDV ‘ dir.

*** Örneğin bu yılın Eylül ayından itibaren kiralanmak isteniyorsa bu ücret 245 Euro+KDV olarak belirlenmektedir.

Programın Temini;

Türkiye yetkili satıcısı: 3epromimarlik.co

veya aşağıdaki linke tıklayarak

Not***: Programı Sadece Üniversiteler için Geçerlidir. Programın Ticari olarak Kullanılması Kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar için Yasal işlem başlatılacaktır.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here