Ana sayfa Çelik Birleşim Hesapları Risa Programları Türkiyede

Risa Programları Türkiyede

164
0
PAYLAŞ
Risa 3D

Risa Programları Türkiyede

Risa Programları Amerika Birleşik Devletlerinin En popüler İnşaat Mühendisliği yazılımı olarak tarif edilmektedir.

Risa Programları-statikprogramlar.com
Risa Programları

Risa Programları mühendisin başka programlara ihtiyacı olmadan Risa’ nın sunmuş olduğu program seçeneklerini kullanarak yapı analizini yapmasına olanak sağlar.

Genel Olarak 4 ana programdan oluşmaktadır.;

1-Risa 3D: Çoklu-malzeme projelerinizi güvenle çözmenizi sağlayan en çok ihtiyaç duyulan çelik, betonarme, soğukta çekilmiş çelik, taşıyıcı duvar, alüminyum ve ahşap tasarım kodlarını içeren araçlardan oluşmaktadır.

2- RisaFoundation:Radye temel, kirişli temel, kazıklı temel, istinat duvarları, sürekli ve tekil temeller gibi tüm temel tiplerinin optimize edilmesini ve çözme kabiliyetini verir.

3-RisaFloor&Floor ES: Kat ve döşeme analizlerini yapabileceğiniz bir programdır.

4-RisaConnection: Hesaplamarınızda, size birleşim tipini ve bileşenlerinin tümüyle kontrolünü vererek ve birleşimleri, anahtarı çevirme ile hızlı değiştirmenize yardımcı olur.

Revit Structure bağlantısı olanağı sağlayan program ile Modelinizi istediğiniz zaman Revit ile entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Programlar 2017 yılından itibaren, Kalıc Lisansın yanında Kiralama yönetemi ile proje süreniz kadar kullanabilmeniz için süreli lisans olarak ta sunulmaktadır.

Programlar Hakkında daha fazla bilgi alabilmeniz için programın Türkiyedeki yetkili satıcısı;

WEB: 3epromimarlik.co

tEL: +90 532 376 05 30

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here